А ми ще, а ми ще повоюємо
А ми ще, а ми ще потанцюємо
Ти металом зціли наші рани,
Бо ми люди, ми Люди-Титани

Я колись запитаю у тебе,
Ти ж керуєш усім там на небі
Чому нас не покликав з собою,
Що невже не сплатили ми долю?

Що невже ти вважаєш так треба,
Ми ж долоні здіймали до тебе
Вже трьохсота твоя Мона Ліза
Та й до біса вона, та й до біса!

А ми ще, а ми ще повоюємо
А ми ще, а ми ще потанцюємо
Ти металом зціли наші рани,
Бо ми люди, ми Люди-Титани

Я єдине про що попрошу тебе:
Хай всі наші не будуть забутими
А ми тут поки дихаєм рівно
Все стабільно, плюс-плюс, все стабільно

Other lyrics by Kozak System:

Люди-Титани

А ми ще, а ми ще повоюємо А ми ще, а ми ще потанцюємо Ти металом зціли наші рани, Бо ми люди, ми Люди-Титани Я колись запитаю у тебе, Ти ж керуєш усім там на небі Чому …